U bë PERSONAZH i emisionit, shkodrania replikon me telefonuesit: Ekonominë e bëj në majë të LAPSIT

6 Gusht, 10:02 | Përditesimi i fundit: 2020-08-06 10:06:21

Telefonata e parë në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv sot erdhi nga një zonjë nga Shkodra që tha se pandemia nuk ka ndikuar shumë në ekonominë e saj familjare dhe se përveç pensioneve të saj dhe bashkëshorit dhe ekonomisë ndihmëse ajo ishte e kënaqur. Ky mendim i zonjës shkaktoi reagime tek telefonuesit e tjerë të cilët e bënë objekt diskutimi por zonja nga Shkodra telefonoi sërish dhe iu dha të gjithëve një përgjigje. Ndiqeni replikën e saj.

 

Programe të tjera

Shiko të gjitha