U ka ngecuar sharra në gozhdë’, qytetari zbulon Live pse Berisha e Meta duan revolucion

3 Qershor, 10:36

I pakënaqur me gjithë klasën politike ishte një telefonues që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria bëri një analizë të të gjithë politikanëve por u ndal pak tek pasuria e dy prej tyre Sali Berishës e Ilir Metës për të cilët tha se u ka ngelur sharra në gozhdë dhe prandaj duan revolucion.

Programe të tjera

Shiko të gjitha