Ulet avioni i parë në Aeroportin e Kukësit 'Zayed, Flatrat e Veriut'!

18 Prill, 16:37

Ulet avioni i parë në Aeroportin e Kukësit 'Zayed, Flatrat e Veriut' ku udhëtarët e parë janë emigratë nga Londra së bashku me kryeministrin Edi Rama.  Avioni "Air Albania" u nis nga Londra ku mori emigrantë shqiptarë në Britaninë e Madhe. Më pas është ndalur fillimisht në Rinas ku kanë marrë kryeministrin Edi Rama dhe më pas fluturimi ka vijuar drejt Kukësit. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha