'United State America' ulet në pistën e Rinasit, avionët e NATO-s patrullim mbi Tiranë! Report Tv sjell pamje

9 Nëntor, 15:09

TIRANË- Dy avion luftarak grekë janë parë të fluturojnë ditën e sotme në hapësirë ajrore në jug të vendit. Report Tv me gazetarin Arsen Rusta u interesua pranë Ministrisë së Mbrojtjes, ku mësohet se bëhet fjalë për një stërvitje në kuadër të Aleancës dhe se është bërë koordinimi me palën shqiptare.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera