“ Urdhri hajdutët e punës të klasit të parë” qytetari i bën thirrje Metës: Dekoro veten dhe Ramën

17 Tetor, 11:38

Përveç temës së ditës për situatën ekonomike në pandemi një telefonues në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte një thirrje për Presidentin Ilir Meta. Duke parë debatin për dekoratat që po jep kreu i shtetit ai iu drejtuar Metës me disa pyetje dhe i bëri një thirrje: “ Dekoro veten dhe Edi Ramën me urdhrin , hajdutët e punës të klasit të parë”. Ndiqeni propozimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha