Urimi i telefonuesit: Me trashëgime koalicionit Monika-Basha, pres të më ftojnë në dasëm

2 Mars, 10:50

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues pati një urim të veçantë për koalicionin mes PD-së dhe LSI-së. Zotëria tha se pret që Kryemadhi dhe Basha që firmosën marrëveshjen ta ftojnë në dasëm. Ndiqeni të plotë opinionin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha