Veliaj: PD s'ka shanse për pushtet! Teatri i ri gati në 2023, ejani ta detajojmë!

20 Maj 2020, 08:36 | Përditesimi i fundit: 2020-05-20 08:39:01

TIRANE-Kryebashkiaku Erion Veliaj në një intervistë për emisionin 'Repolitix' në Report Tv u shpreh i vendosur për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar, pavarësisht protestave dhe qëndresës së artistëve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha