Veliaj pret ministrin italian të Kulturës dhe i jep ‘Çelësin e qytetit’, Franceschini: Tirana një qytet evropian, model i zhvillimit dinamik

6 Qershor, 17:07

Java e Kulturës Italiane ka sjellë në Tiranë ministrin italian të Kulturës, Dario Franceschini. Ai u prit në një takim nga kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili në shenjë mirënjohje i dorëzoi dhe “Çelësin e qytetit”.

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha