Video nga afër e djegies së makinës luksoze në Vlorë

21 Korrik, 18:31

Report Tv siguron një video nga afër të djegies së makinës luksoze Audi R8 , ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Djegia ka qenë e qëllimshme, ndërsa pronari i saj është shqiptar nga Maqedonia e Veriut. Makina është lyer me benzinë dhe i është vënë flaka.

  •  

Kategori të tjera