VIDEO/ Rama inspekton rrugët 'në makinë' me Michael Jackson

10 Gusht, 22:33

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video nga makina gjatë kohës që po udhëtonte për të inspektuar punimet në aksin që do të lidhi Delvinën me Kardhiqin.

Ajo që ka rënë në sy është se kryeministri Rama është duke u argëtuar dhe bërë edhe më të këndshëm udhëtimin nën ritmet e Michael Jackson.

Kategori të tjera