VIDEO/ Tensione të forta mes Bullgarisë dhe Maqedonsë në Bruksel, Kovaçevski i drejtohet me gisht kryeministrit bullgar në detyrë

23 Qershor, 14:25

Pak para nisjes së samitit të BE në Bruksel, ka pasur tensione mes kryeministri bullgar në largim, Kirill Petkov dhe kryeministrit maqedonas Dimitar Kovaçevski. Në një moment Petkov përshëndet kryeministrin Dimitar Kovaçevski, i cili duket se i flet me ton të ashpër duke iu drejtuar me gisht.

Ky moment ka bërë xhiron e mediave maqedonase por edhe në ato bullgare.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha