Vijon puna në shkollën e re '17 Shkurti' në Qesarakë, Veliaj: Në shtator hapim 12 shkolla të reja! Merr fund mësimi me dy turne

6 Korrik, 14:27 | Përditesimi i fundit: 2022-07-06 17:18:37

Ndërtimi i shkollës “17 Shkurti” në Qesarakë po ecën me ritme të shpejta. Ajo do të mirëpresë 600 nxënës dhe do t’i japë fund mësimit me dy turne. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili inspektoi punimet, tha se pas dëmtimit që mori me tërmetin e 2019, shkolla e re po ngrihet më e fortë e më cilësore.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha