'Viktimat e para' të bojkotit të avokatëve? Inspektori i AZHBR dhe blegtori në Korçë prej 24 orësh presin masën e sigurisë, s’ka avokat

1 Korrik, 11:56

Një inspektor i AZHBR-së në Korçë, Arbri Pajo, që akuzohet se në këmbim të ryshfeteve të majme ai favorizonte blegtorë të ndryshëm që të përfitoni me pa të drejtë subvencione nga shteti dhe një blegtor, Shaban Zaçe, që do të përfitonte prej tij prej 24 orësh nuk po mësojnë dot masën e sigurisë. Kjo për shkak të mungesës së avokatëve mbrojtës, të cilët janë në bojkot. Burime për Report Tv bëjnë me dije se seanca e djeshme është shtyrë, ndërkohë që e sotmja e parashikuar për paradite është shtyrë sërish për në 13:30.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha