“Virusi do mish dashi e cjapi”, telefonuesi e vlerëson: Piperos t’i 5-fishohet rroga

25 Maj, 10:31 | Përditesimi i fundit: 2020-06-02 10:40:31

Vetëm falenderime dhe vlerësime ka pasur një i moshuar për doktor Pëllumb Piperon. Duke folur në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun zotëria tha se doktori ka shpëtuar jetë njerëzish dhe se paga duhet t’i 5-fishohet. Më pas duke bërë edhe batuta në studion e Report Tv ai tha se virusi luftohet duke ngrenë mirë madje mish dashi e cjapi.

Programe të tjera

Shiko të gjitha