“Virusi më i KEQ janë BANDAT e PS-PD e LSI” Vlonjati nuk PËRMBAHET: Kanë vjedhur e VRARË

18 Shtator, 09:54

I papërmbajtshëm ishte një telefonues nga Vlora mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu tha se virusi më i keq është politika. Ai më pas pati kritika të ashpra për tre forcat politike PS-PD e LSI.

Programe të tjera

Shiko të gjitha