Viti i ri shkollor, mbi 20 mësues të prekur me koronavirus në Shqipëri

18 Shtator, 11:22

Me rinisjen e vitit të ri shkollor është shtuar dhe rreziku për infektimin nga koronavirusi.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se deri më tani në të gjithë Shqipërinë janë mbi 20 mësues të prekur.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera