'Vizita historike e Ramës në Moskë' dhe 'Tubimi i 2 marsit'... në Repolitix

26 Shkurt, 21:21

Sot në emisionin 'Repolitix' diskutohen zhvillimet më të fundit në vend, si vizita historike e kryeministrit Rama në rolin e kryesuesit të OSBE dhe protesta e thirrur nga presidenti Ilir Meta më 2 Mars. Të ftuar në studio ish kreu i SHISH, Fatos Klosi, ish ambasadori Agim Nesho, ish anëtar i Këshillit Kombëtar të PD, Ervin Kulluri dhe analistë Ilir Kalemaj.

Kategori të tjera