Vlonjati gjen diferencën mes të majtës e së djathtës: Kush vjedh me doza më të vogla

3 Prill, 09:19

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Vlora tha se ai vlerësimin e bën në bazë të punës që kanë bërë forcat politike. Më pas zotëria sqaroi se për të vjedhur do vjedhin të gjithë por diferenca është se kush vjedh më pak.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha