Vlonjati i kthehet presidentit Meta: Kërkon të përsërisë 97-tën , ne nuk e bëjmë më atë gafë

24 Shkurt, 09:53 | Përditesimi i fundit: 2021-02-24 10:07:20

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar nga Vlora kishte nja dy fjalë për Presidentin Meta dhe debatin që ka nisur mes kreut të shtetit dhe kryeministrit Rama për investimet në qytetin bregdetar. Zotëria tha se Meta kërkon të përsërisë 97-tën por ne nuk e bëjmë më atë gafë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha