Vlonjati mbyll historinë e zgjedhjeve: Fitoi puna e humbi dhuna, dy fjalë edhe për Mark Markun

5 Maj, 10:33 | Përditesimi i fundit: 2021-05-05 10:43:41

Një telefonues nga Vlora mik i programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv i vuri kapak me diskutimin e tij zgjedhjeve të 25 prillit. Ai tha se fitoi puna e humbi dhuna. Telefonuesi kishte edhe dy fjalë për Mark Markun që fitoi mandatin e deputetit në Lezhë nga lista e PD-së.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha