Vlonjati mirëpret vaksinimin e artistëve: Gjë e mirë, janë ikona të kombit që i kishim harruar

22 Shkurt, 09:44

Në debatin për vaksinimin e personaliteteve u përfshi edhe një qytetar nga Vlora që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun. Ai e mirëpriti këtë proçes dhe tha se është gjë e mirë pasi janë ikona të kombit që ishin harruar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha