Vlonjati tregon FATKEQËSINË e madhe: S’kemi alternativë, këta na VRANË e SHITËN

15 Shtator, 10:15

I revoltuar ashtu si edhe herë të tjera një telefonues nga Vlora mik i emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se duhet të miratohet ligji anti-shpifje në mënyrë që ata që gënjejnë të dënohen. Në sferën politike vlonjati tregoi fatkeqesinë më të madhe të vendit kur tha se :” Nuk kemi alternativë. Këta që duan të vijnë në pushtet na vranë dhe vodhën.

Programe të tjera

Shiko të gjitha