Vlonjatit si dalin llogaritë: Si ka mundësi që kemi çmimin më të lartë për ujin,dritat dhe naftën?

5 Mars, 10:38

Një telefonues nga Vlora në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte kritika për qeverinë. Megjithatë zotërisë në një aspekt nuk i dilnin llogaritë kur tha : Si ka mundësi që në Shqipëri që ka resurse dhe burime kemi çmimin më të shtrenjtë për ujin, dritat dhe naftën? Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha