Vlorë, mjekët presin në radhë për të marrë dozën e vaksinës

26 Shkurt, 12:55

Radhë për të bërë vaksinën në Vlorë. Mjekët e ardhur nga Tepelena, Lushnja, Përmeti dhe Saranda presin të grumbulluar dhe pa distancë përpara Pallatit të Sportit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha