Von der Leyen admiruese e Dua Lipës, Osmani e fton në 'Sunny Hill Festival': Hajdeni bashkë me Michel dhe Macronin

23 Qershor, 12:11

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i ka bërë një ftesë të veçantë presidentes së Komsionit Europian Ursula von der Leyen. Teksa ajo e pyeti për Dua Lipën, osmani e ftoi në 'Sunny Hill Festival', teksa i tha që të marrë edhe kryetarin e Këshillit Evropian, Charles Michel si dhe presidentin e Francës, Emmanuel Macron.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha