Vonoi lojën dhe shkeli syrin, mediat holandeze ironizojnë lojtarin e Romës: Nxënës i denjë i Mourinhos!

26 Maj, 14:05

Lojtari i Romës, Tammy Abraham është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave sportive.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha