Vrasja e avokatit në Elbasan / Pjesa e dytë

28 Mars 2019, 08:16

Lidhur me vrasjen e avokatit Ravik Gurra, të ndodhur në Elbasan gazetari Artan Hoxha në emsionin Repolitix nga Denis Minga, deklaroi se sipas idenitikitit të autorit të krijuar deri më tani, dyshohet se ai është një shtetas shqiptar i cili ka ardhur nga jashtë vendit dhe nuk rezulton të jetë larguar prej tij.

"Kamerat e sigurisë janë detyruar të fokusojnë hapsirat përpara binzneseve. Autori është përpjekur të mbulohet duke përdorur një kapele sportive dhe një maskë. Rezulton se është një person me trup mesatar. Ka dyshime se është nje person i cili ka hyrë nga jashtë, është shtetas shqiptar dhe nuk më rezulton se është larguar nga Shqipëria", deklaroi  Hoxha.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha