Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan nga struktura e armatosur e PD, arrestohen 2 zv.drejtorë të policisë dhe pezullohen 6 efektivë të tjerë të 'Shqiponjave'

27 Qershor, 19:36

https://youtu.be/8M7N8coiEzs

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha