Vrasja e Pjerin Xhuvanit nga shoqëruesi i Gazment Bardhit, çfarë ndodhi në Elbasan?

22 Prill, 07:15

 

Vrasja e Pjerin Xhuvanit eksponent i PS-së, në Elbasan, nga shoqëruesi i Gazment Bardhit, drejtuesi politik i PD në këtë qark, ishte temë e diskutimit në emisionin Repolitix, në Report Tv. Të ftuar në studio Arben Meçaj, Arben Hajdarmataj, Plator Nesturi dhe gazetari Sokol Dema.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha