Vrasja në Berat, fqinji nuk mban dot lotët, banori: Dëgjova se ka shkrehur një karikator

17 Dhjetor 2020, 13:23

Një prej banorëve në vendngjarje ku mbeti i vrarë me armë zjarri Ajet Guneli në Berat thotë se drejt tij është shkrehur një karikator i tërë.

"Mua më mori një shok dhe më tha që ka ndodhur kjo ngjarje. Më thanë që është shkrehur një karikator" tha banori.

Kategori të tjera