Vrasja në Kavajë, pamjet e shtëpisë së viktimës, Dritan Haxholli

10 Tetor 2019, 13:19 | Përditesimi i fundit: 2019-10-10 13:40:31

Report Tv ka mësuar se viktima Dritan Haxhollin në Kavaj jetonte vetëm tre minuta larg banesës së ish të dashurës së tij Marsida Qatja. Ndërsa polici i burg të Kavajës Bledar Toçi jetonte shumë larg nga banesa e Marsida Qatja. Report Tv ka siguruar edhe pamjet e dy banesave të viktimës dhe autorit të krimit.

Kategori të tjera