Vrasja në Vlorë, gjendet e djegur makina e autorit

17 Shkurt, 15:28

Një makinë e djegur është gjetur në fshatin Babicë të Vlorës. Dyshohet që automjeti të jetë përdorur gjatë atentatit nga autorët dhe të jetë djegur më tej prej tyre në një distancë të largët, për të humbur gjurmët. Aty policia gjeti tre armë kallashnikovë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha