Vrasja që ndryshoi rrjedhën e votës, elbasanlliu: Do votoja si fis Bardhin, tani mbështesim PS-në

22 Prill, 10:10

Një qytetar nga Elbasani telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe komentoi ngjarjen e rëndë të ndodhur atje. Ai tha se kishte bërë plan që të votonte PD-në edhe si fis madje Gazmend Bardhin por pas kësaj ngjarje votat time do të shkojnë për Ps-në sqaroi ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha