Vritet me plumb në kokë 30-vjeçari në Korçë, trupi iu gjet pranë makinës

17 Janar, 22:09

Korçë-Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Viktima mësohet se është një 30-vjeçari. Viktima është vrarë me plumb në kokë ndërkohë që trupi i është gjetur pranë makinës së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen nr 10 të qytetit, që njihet ndryshe si lagjia e Francezëve. Policia është nisur drejt vendngjarjes. Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Kategori të tjera