Zbulohet oferta për votën: Më ofruan vend pune, u thash dua nga 1 milion lekë për frymë

23 Janar, 09:39

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues zbuloi ofertën që i kishin bërë nga një forcë politike për t’i blerë votën familjarisht. Zotëria tha se oferta e tyre ishte vende pune ndërsa ai i kishte kërkuar nga një milion lekë për çdo votë. Ndiqeni rrëfimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha