Zgjedhja e Vjosa Osmanit Presidente në Kosovë, Rama: Tani të fokusohet puna për realizimin e programit qeverisës! Ruçi:

5 Prill, 12:31

Kryeministri Edi Rama ka uruar Vjosa Osmanin për marrjen e detyrës së re si presidente e re e Kosovës, duke thënë se tani më duhet fokusuar te puna për realizimin e programit qeverisës. Ai e ka uruar për një punë të mbarë dhe të suksesshme për vendin.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha