Zgjedhjet e 2021 më të shtrenjtat në histori! 270 milionë lekë vetëm për fushatën elektorale

24 Prill, 12:45

Zgjedhjet e këtij viti do të mbahen mend si më të shtrenjtat në histori. Vetëm për fushatën zgjedhore nga buxheti i shtetit janë përcaktuar 270 milionë lekë ose 205 milionë lekë më shumë se zgjedhjet e kaluara. Ndërkohë që për organizimin e zgjedhjeve dhe identifikimin elektronik janë përcaktuar më herët edhe 4.4 miliardë lekë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha