'Zgjedhorja', Këshilli Politik në mbledhjen e paradites, mbërrijnë Hajdari, Bylykbashi e Vasili

29 Maj, 11:43 | Përditesimi i fundit: 2020-05-29 11:57:29

Mbërrin në Pallatin e Kongreseve Rudina Hajdari , Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili ku pritet të nis dhe mbledhja e Këshillit Politik.

Kategori të tjera