Zhgënjimi i qytetarit: Partia ime s’e ka më emrin PS por rilindja socialiste për integrim, ja pse

14 Prill, 11:32

Duke folur në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri nga Tirana që tha se ishte i majtë pra socialist shprehu gjithë zhgënjimin e tij për këtë forcë politike dhe tha:Partia ime nuk e ka më emrin PS por rilindja socialiste për integrim dhe zbuloi edhe arsyet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha