Zonja e lëshon gojën : Albin Kurti ditën udhëheq Kosovën , natën bën prostitutën në Shqipëri

5 Mars, 10:44

E ashpër ka qënë me Albin Kurtin një zonjë që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ajo ka thënë se është e turpshme që kryeministri i ardhshëm i Kosovës vjen e bën fushatë në Shqipëri. Ndiqeni opinionin e saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha