Zonja nga Saranda ngre alarmin: Virusi po bën kërdinë, po vdesin njerëz se s’blenë dot ilaçet

24 Shkurt, 10:04 | Përditesimi i fundit: 2021-02-24 10:14:32

Përveç diskutimit për temën e ditës një zonjë nga Saranda që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli e shqetësuar për situatën e pandemisë. Ajo tha se virusi po bën kërdinë dhe se po vdesin njerëz pasi nuk kanë lekë për të blerë ilaçet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha