Zonja nxjerr EMRAT e tre politikanëve që duhet të jenë në BURG: I kanë bërë vendit 1001 të ZEZA

18 Shtator, 09:59

“Fatos Nano, Ilir Meta dhe Sali Berisha duhet të jenë në burg” . Ky ishte mendimi i një telefonueseje në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zonja tha se fushata ka filluar shumë shpejt dhe se këta tre politikanë sipas saj i kanë bërë vendit 1001 të zeza. Ndiqeni mendimin e saj.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha