Zonja rrëfen bisedën me nipin mjek: Covid sëmundje e pabesë, faji jonë se s’zbatojmë masat

27 Shkurt, 10:51

Një zonjë telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe tha se ajo dhe familja e saj është shumë e kujdesshme në zbatimin e masave anti-Covid por fajin ua vë atyre qytetarëve që nuk i zbatojnë masat kufizuese. Zonja më pas zbuloi bisedën me nipin e saj mjek që i ka thënë se koronavirusi është një sëmundje e pabesë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha