Zonja telefonon e tronditur në emision: Një qen i madh ka hyrë tek shkolla “E Kuqe”, tmerroi fëmijët

21 Prill, 10:02

Një prind shumë i tronditur telefonoi në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe denoncoi një skandal sipas saj që kishte ndodhur tek shkolla “E Kuqe”. Një qen i madh është futur në shkollë tha zonja dhe ka tmerruar fëmijët, kjo është e patolerushme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha