Zotëria bën apelin e fortë : Nëse jeni me Covid shkoni në spital, mjekimi në shtëpi është kot

26 Shkurt, 10:47

Duke shpresuar që pas një viti pandemi qytetarët janë ndërgjegjësuar një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte një apel shumë të fortë. Ai tha se nëse infektohesh duhet të shkosh menjëherë në spital dhe të mos neglizhosh pasi situata rëndohet menjëherë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha