Zotëria i irrituar nga jehona e darkës në Dubai : Të merrnin bukë e djathë e speca me vete?

15 Janar, 10:44 | Përditesimi i fundit: 2021-01-15 12:50:16

Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte i irrituar për jehonën që pati darka e ministrave në Dubai. Ai e quajti atë diçka normale për zyrtarë të një shteti dhe madje tha se delegacioni i një shteti nuk mund të marrë bukë me vete por do hajë në restorante.

Programe të tjera