Zotëria i përvishet Albin Kurtit: Po je burrë shko e fol për Kosovën në Serbi, je ngatërrestar

4 Mars, 10:42

Për një zotëri nga Kurbini pandemia është tema kryesore e këtyre ditëve. Duke folur në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai kishte dy fjalë edhe Albin Kurtin të cilin e quajti ngatërrestar dhe e sfidoi duke i thënë: Po je burrë ik e fol për Kosovën në Serbi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha