Zotëria i përvishet Bamir Topit dhe “plas” bombën: Monika bën koalicion me Ramën

25 Shkurt, 10:59

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për koalicionin opozitar. Një telefonues iu përvesh ish-presidentit Bamir Topi që sipas tij nuk duhej të bashkohej me Bashën dhe tha se duhet pasur kujdes pasi Monika Kryemadhi mund të bëj koalicion me Edi Ramën pas zgjedhjeve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha