Zotëria krika Metës e Kryemadhit: Festojnë në një furrik jashtë rregullave, çfarë shembulli japin

23 Nëntor 2020, 10:18 | Përditesimi i fundit: 2020-11-23 13:20:07

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri foli për temën e ditës dhe komentoi edhe festimet që u bënë në ditëlindjen e aktorit Bes Kallaku ku të pranishëm ishin edhe Presidenti Meta dhe Monika Kryemadhi. Telefonuesi ka pasur krtika duke thënë : “ Është e papranueshme që festojnë në një furrik dhe nuk japin një shembull të mirë”. Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha