Zotëria mesazh ambasadores Kim: Lëreni Tom Doshin, merruni me kokat e mëdha, ja kush janë

6 Prill, 10:00

Një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv përveç diskutimeve të tjera kishte një thirrje për ambasadoren amerikane Kim. Zotëria i tha: Zonja ambasadore mos u merrni me Tom Doshin por me kokat e mëdha dhe madje zbuloi edhe se cilat janë sipas tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha